Úřední deska

Dezinfekce a roušky pro občany obce

Stále máme k dispozici dostatek ušitých roušek. K vyzvednutí jsou v úředních hodinách na OÚ, jindy pak u starostky obce doma.Koncem tohoto týdne bychom chtěli do každého trvale obydleného domu roznést 1 litr univerzálního dezinfekčního roztoku. Roztok už k dispozici máme, čekáme na dodávku lahví. Poté, co rozlijeme, rozneseme po domech. Necháme vždy pověšené na plotě, případně v poštovní schránce. U roztoku bude papír s jeho složením. Nejlepší bude přípravek přelít do rozstřikovací lahve a z ní pak používat.Jde o tento přípravek:

Detailní popis produktu
Dezinfekční přípravek ANTICOVID, dezinfekce rukou. Možno použít i na povrchy. Vyrobeno na základě doporučené receptury WHO.

Přípravek Anticovid ničí: Bakterie, plísně, viry (Acinetobacter, Pseudomonas, Klebsiella, Staphylococcus aureus, Kocuria rhizophila, Candidaalbicans, coronavirus, MERS, SARS-CoV-2, influenza A virus H1N1, MHV, TGEV a.i.)

Návod k použití: Přípravku použijte dostatečné množství (2x3 ml), aby pokryl celou plochu. Naneste na dlaně a rozetřete po celých rukou a zápěstích; zvláštní pozornost věnujte kůžičce kolem nehtů a záhybům v kůži. Může se lišit podle velikosti rukou a stavu kůže. Dobře vtírejte, dokud není kůže suchá. Tento postup by měl trvat přibližně 1 minutu. Použití maximálně 10 krát denně. Nepoužívat na poraněnou kůži nebo při výskytu kožních onemocnění.